Giresun Bulancak Bulancak Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 gün önce
Bulancak Eczanesi logo
Bulancak Eczanesi logo

Bulancak Eczanesi

0
(0)

Giresun Bulancak Bulancak Eczanesi. Nöbetçi Bulancak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Bulancak Eczanesi Giresun ili Bulancak İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Bulancak Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Bulancak Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Bulancak Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bulancak Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bulancak Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Eylül 2022 Cuma Giresun Bulancak Nöbetçi Bulancak Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Bulancak Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Bulancak Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Bulancak Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Bulancak Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Bulancak Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bulancak Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bulancak Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Bulancak Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Giresun İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Giresun ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Hotmanoğlu Eczanesi

Giresun Keşap Hotmanoğlu Eczanesi. Nöbetçi Hotmanoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Derman Eczanesi

Giresun Eynesil Derman Eczanesi. Nöbetçi Derman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Karadeniz Eczanesi

Giresun Espiye Karadeniz Eczanesi. Nöbetçi Karadeniz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Eczanesi

Giresun Doğankent Yeni Eczanesi. Nöbetçi Yeni Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.