Bektaşoğlu Eczanesi

Bektaşoğlu Eczanesi

  • Giresun - Dereli
  • tarihinde nöbetçi
  • 04543813121 04543813121
  • SÜTLÜCE MAH. HALİL BEKTAŞOĞLU CAD. NO:1/2B
(0)

2 Aralık 2021 Perşembe Giresun Dereli Nöbetçi Eczaneleri

Giresun ili Dereli ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Giresun Dereli Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Giresun Dereli nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Giresun Dereli nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Dereli ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Dereli ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Giresun Dereli Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dereli Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Dereli Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Dereli nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Dereli ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Dereli nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Dereli ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Giresun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Giresun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Güce Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Güce Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Güce nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Görele Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Görele Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Görele nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Yağlıdere Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Yağlıdere Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yağlıdere nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Espiye Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Espiye Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Espiye nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.