Bektaşoğlu Eczanesi logo
Bektaşoğlu Eczanesi logo

Bektaşoğlu Eczanesi

(0)
Bektaşoğlu Eczanesi Giresun ili Dereli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bektaşoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Bektaşoğlu Eczanesi Giresun ili Dereli İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Bektaşoğlu Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Bektaşoğlu Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Bektaşoğlu Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bektaşoğlu Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bektaşoğlu Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

2 Aralık 2021 Perşembe Giresun Dereli Nöbetçi Bektaşoğlu Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Bektaşoğlu Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Bektaşoğlu Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Bektaşoğlu Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Bektaşoğlu Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Bektaşoğlu Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bektaşoğlu Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bektaşoğlu Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Bektaşoğlu Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Giresun İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Giresun ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Fatih Eczanesi

Fatih Eczanesi Giresun ili Keşap ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Fatih Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hastaneler Eczanesi

Hastaneler Eczanesi Giresun ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hastaneler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hisar Eczanesi

Hisar Eczanesi Giresun ili Şebinkarahisar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hisar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yeni Eczanesi

Yeni Eczanesi Giresun ili Doğankent ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeni Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.