Deniz Eczanesi

Deniz Eczanesi

  • Giresun - Görele
  • tarihinde nöbetçi
  • 04545131480 04545131480
  • SALİH SİNİRLİOĞLU CAD. NO:25/A
(0)

2 Aralık 2021 Perşembe Giresun Görele Nöbetçi Eczaneleri

Giresun ili Görele ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Giresun Görele Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Giresun Görele nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Giresun Görele nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Görele ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Görele ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Giresun Görele Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Görele Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Görele Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Görele nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Görele ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Görele nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Görele ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Giresun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Giresun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Eynesil Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Eynesil Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Eynesil nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Espiye Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Espiye Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Espiye nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Güce Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Güce Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Güce nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.