Bektaşoğlu Eczanesi

Bektaşoğlu Eczanesi

  • Giresun - Tirebolu
  • tarihinde nöbetçi
  • 04544114866 04544114866
  • HAMAM MAH. GAZİPAŞA CAD. NO:476/B
(0)

2 Aralık 2021 Perşembe Giresun Tirebolu Nöbetçi Eczaneleri

Giresun ili Tirebolu ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Giresun Tirebolu Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Giresun Tirebolu nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Giresun Tirebolu nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Tirebolu ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Tirebolu ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Giresun Tirebolu Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Tirebolu Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Tirebolu Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Tirebolu nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Tirebolu ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Tirebolu nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Tirebolu ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Giresun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Giresun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Eynesil Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Eynesil Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Eynesil nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Şebinkarahisar Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Şebinkarahisar Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Şebinkarahisar nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Keşap Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Keşap Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Keşap nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.