Hastaneler Eczanesi

Hastaneler Eczanesi

  • Giresun - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 04542122512 04542122512
  • 1 No’lu Sağlık Ocağı Karşısı
(0)
Meydan Eczanesi

Meydan Eczanesi

  • Giresun - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 04542164568 04542164568
  • Göğüs Hastanesi Karşısı
(0)

2 Aralık 2021 Perşembe Giresun Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Giresun ili Merkez ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Giresun Merkez Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Giresun Merkez nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Giresun Merkez nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Merkez ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Merkez ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Giresun Merkez Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Merkez Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Merkez Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Merkez nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Merkez ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Merkez nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Giresun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Giresun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Tirebolu Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Tirebolu Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Tirebolu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Dereli Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Dereli Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Dereli nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Merkez A Kadar Nöbetçidir Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Merkez A Kadar Nöbetçidir Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez A Kadar Nöbetçidir nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Piraziz Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Piraziz Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Piraziz nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.