Yeniyağlıdere Eczanesi

Yeniyağlıdere Eczanesi

  • Giresun - Yağlidere
  • tarihinde nöbetçi
  • 04546712091 04546712091
  • MERKEZ MAH. CUMHURIYET CAD. 58/A
(0)

2 Aralık 2021 Perşembe Giresun Yağlıdere Nöbetçi Eczaneleri

Giresun ili Yağlıdere ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Giresun Yağlıdere Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Giresun Yağlıdere nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Giresun Yağlıdere nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Yağlıdere ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Yağlıdere ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Giresun Yağlidere Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yağlıdere Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yağlıdere Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Yağlıdere nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Yağlıdere ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yağlıdere nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yağlıdere ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Giresun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Giresun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Tirebolu Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Tirebolu Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Tirebolu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Piraziz Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Piraziz Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Piraziz nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Şebinkarahisar Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Şebinkarahisar Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Şebinkarahisar nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Güce Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Güce Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Güce nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.