Fatih Eczanesi

Fatih Eczanesi

  • Giresun - Keşap
  • tarihinde nöbetçi
  • 04542127090 04542127090
  • BOZKURT MAH. HÜKÜMET CAD. NO:33/D
(0)

2 Aralık 2021 Perşembe Giresun Keşap Nöbetçi Eczaneleri

Giresun ili Keşap ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Giresun Keşap Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Giresun Keşap nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Giresun Keşap nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Keşap ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Keşap ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Giresun Keşap Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Keşap Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Keşap Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Keşap nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Keşap ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Keşap nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Keşap ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Giresun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Giresun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Şebinkarahisar Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Şebinkarahisar Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Şebinkarahisar nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Bulancak Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Bulancak Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Bulancak nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Eynesil Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Eynesil Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Eynesil nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Giresun Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.